Через військовий стан доставка прораховується за адресою
Правила користування

Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.


Відвідування Сайту автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://shar-lux.com. Посилання (гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.


Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення на сайті несе учасник, який їх розмістив.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за правдивість, точність і достовірність новин та іншої подібної інформації, розміщеної на Сайті, а також за достовірність інформації, яку користувачі сайту надають один одному. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.